elenco Aziende - HOME PAGE -

Спорт - за коса и тело
< ECHOSLINE BACK

Човекот- боја производи - ECHOSLINE


Спорт - за коса и тело
за честа употреба
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 88935 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Спорт - за коса и тело
за честа употреба

MAN- HOMME - тонирање шампон туш
Врз пантенол и витамин Е moisturizes и нежно го чисти косата и телото, враќање на сила, тон и виталност. Идеален за сите типови на коса.
кутија: 250 ml шише.

MAN- HOMME - тонирање шампон туш
Врз пантенол и витамин Е moisturizes и нежно го чисти косата и телото, враќање на сила, тон и виталност. Идеален за сите типови на коса.
кутија: 250 ml шише.

МОКРО ГЕЛ
Поправат со одлука стил за влажни лесни и издржливи. Тоа не остава остатоци и брзо се суши.
кутија : 200 ml цевка.

навлажнувачки обирачка КРЕМ
Има ефикасно лечи и освежувачки. Се користи како маска на лицето третман храни и штити од чад, смог и надворешни агенти.
кутија: 150 ml цевка.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy